Epsilon Epsilon-University of Toledo

Mr. Blake Maxwell Adkins
Mr. Dustin Charles Michael Aiton
Mr. Jacob Thomas Barnes
External Vice President
Mr. Ryan Jay Barnes
Mr. Michael Joseph Braker
Mr. Dylan Michael Brown
Mr. Carl Jacob Brubaker
Mr. Nicholas Eduard Buhk
Mr. Gage Michael Burger
Mr. LRay Jeffrey Burns
Mr. Joshua David Bushong
Recruitment Chairman
Mr. Wyatt Micheal Chagin
Mr. Jackson David Clary
Mr. Dawson Michael Czarnik
Mr. Dalton Daniel Deckerd
Mr. Nicholas Delligatti
Mr. Andrew Jay Dellinger
Mr. Matthew Pasquale DiNovo
Mr. Michael Eckrich
Mr. Kyle Andrew Edwards
Mr. Noah Patrick Edwards
Mr. Joseph Spencer Enderle
Mr. Siddharth Bhupen Gada
Mr. Gregory Kenneth Gorczyca
Mr. Cameron Ross Gordon
Mr. Matthew James Gorman
Mr. Benjamin Keith Hackworth
Mr. Michael James Halka
Mr. Travis Robert Hall
Mr. Drake W Hambleton
Mr. Joseph M Hammond
Mr. Matthew Gerard Hausler Jr
Sergeant at Arms
Mr. Jordan Edward Hertel
Mr. Jacob Christopher Hodge
Mr. Ian M Humphrey
Mr. Ryan James Joldrichsen
Mr. Ryan Nicholas Kile
Member-at-Large
Mr. Christopher John Kollar
Mr. Matthew Robert Krause
Mr. Benjamin Jerome Kunec
Mr. Jacob Winston Lenhart
Mr. Gabriel Jardim Garcia Machado
Mr. Aaron Michael Masek
Mr. Adam Christopher Masek
Mr. Dominic Louis Mattero
Mr. Tylin McCauley
Mr. Bear Charles Arthur Franklin Myers
Mr. Jeremy C Orme
Secretary
Mr. Gage Christopher Pachlhofer
Mr. Sarthak Yogeshkumar Patel
Mr. Bryan Carl Perkins
Mr. Nathan Polick
Mr. John Kennedy Porch II
Internal Vice President
Mr. Joshua David Pough
Mr. Lukas Edward Reiner
Mr. Michael Brian Rice
House Manager
Mr. Ryan Edward Ricksecker
Mr. Connor Thomas Ruetz
Mr. Tanner Michael Sanchez
Mr. Mason M Satterfield
Mr. Joseph Vincent Seta
Treasurer
Mr. Connor Anthony Shank
Mr. Alexander Lee Sharp
Mr. Ryan John Sharp
Mr. Andrew Robert Shiley
Mr. Joao Pedro Silva Silva Escher
Mr. Luke Robert Smith
President
Mr. Matthew Allen Smith II
Mr. Wyatt Gerald Solecki
Mr. Samuel Lawrence Stalmack
Mr. Gage Phillip Stanford
Mr. Scott Michael Strebig
Mr. Solomon Gweelon Sulonma
Mr. Domenic Anthony Ticchione
Mr. Mitchell Allen Timko
Mr. Kyle Richard Townsend
Mr. Austin William Vallade
Mr. Dylan Jacob Vonderhuevel
Mr. Andrew K Waldrop
Mr. David Robert Walz
Mr. Tyler Thomas Westhoven
Mr. Jack Benjamin Whitley
Mr. Clay Matthew Wildermuth
Mr. Bryan Michael Wuske
Mr. Brendan Alexander Wyatt
Mr. Benjamin Lewis Yoder
Mr. Christian Clayton Zimmerman