Alpha Tau-University of Utah

Mr. Jack Dylan Anderson
Mr. Nolan Samuel Andrus
Mr. Wyatt Alecxander Arbabi
Mr. Ian Akitoshi Arlington
Mr. Manorath Arounlangsy
Mr. Kyler Yukio Banks
Mr. Jackson Ray Barnhisel
Mr. Daniel Peter Belding
Mr. Chase Bellisime
Mr. Joshua Owings Biggs
Mr. Joseph Anthony Blash
President
Mr. Zachary Bowser
Mr. Gavin Keith Boyack
Mr. Sheridan Michael Buchholz
Mr. Christopher Joseph Bullard
Mr. William Wallace Carlisle
Mr. John Tecumseh Carr
Mr. Jack Christopher Cawdery
Mr. Trevor Dean Cook
Mr. Dillon Harrison Cooper
Mr. Dane Grayson Crook
Mr. Garet Theodore Cunningham
Sergeant at Arms
Mr. Randall Dalley
Mr. Zack Patrick Danninger
Mr. Conner John Dawson
Mr. Jack Stewart Daynes
Mr. Alexander James Donohue
Mr. Chandler Quay Dunn
External Vice President
Mr. Riley Rex Elliott
Recruitment Chairman
Mr. Benjamin Engel
Mr. Ali Esfahani
Mr. Keaton Edward Eyring
Mr. Alexander Philip Fidler
Mr. John Meiners Franke
Mr. Brennan French
Mr. Jonathan Joseph Geil
Mr. Jack Harden George
Mr. Michael Alexander Giere
Mr. Braxton T Giles
Mr. Samuel Roger Goodhue
Mr. Kyle Eric Griffin
Mr. Samuel Caulfield Groves
Treasurer
Mr. Dean Francis Haley
Mr. Austin Hoadley
Mr. Alec Walter Hoagland
Mr. Maxwell William Holmes
Mr. Alec Michael Houff
Mr. Kobe Takashi Ikegami
Mr. Mateo Ignacio Ismodes
Mr. Jaden Michael Johannessen
Mr. Mitchell Dee Johnson
Internal Vice President
Mr. Lucas Alexander Junod
Mr. James Kowalski
Mr. Collin Michael Leigh
Mr. Matthew David Lester
Mr. Robert Franklin Lin
Mr. Kolter Bo Long
Mr. Cale Robert Lopez
Mr. Jeremie Mabanza
Mr. Joel Munday Mabanza
Mr. Zachary Kurt Madsen
Mr. Anthony Robert Magliocchino
Mr. Riley Matthew Makarewicz
Mr. Pierre-Joseph Mazimpaka
Mr. Ryan McGuire
Mr. David Paul Meabon
Mr. Jacob Edward Melville
Mr. Alexander Matthew Miller
Mr. Alexander Ryan Lopaka Morgan
Mr. Ryan William Munck
Mr. Callum William Thomson Murdoch
Mr. Joshua Clarke Narvaez
Mr. Conner Christopher Nelson
Mr. Jonathan Robert Newman
Mr. August Edwin Orschel
Mr. Gregory Allan Osborne
Mr. Jacob Paul Overson
Mr. Dane Michael Petterson
Mr. Drake Anthony Powell
Mr. Shane Patrick Poyar
Mr. Fabio Alessandro Procena Barros
Mr. James Jacobs Records
Mr. Robert Gramlich Records
Mr. Gabriel Robert Reilly
Mr. Hunter Remington
Mr. Zachary Michael Richman
Mr. Austin Taylor Roberts
Mr. Stuart Jacob Robertson
House Manager
Mr. Tyler James Rose
Mr. Alameer Rosenje
Mr. Jacob Matthew Rowlen
Mr. Holden James Russell
Mr. Neil Joseph Ryden
Mr. James Schirle
Mr. Grant Michael Schwabrow
Mr. William Slicer
Mr. Jacob Ross Slusher
Mr. Ryan Philip Smith
Mr. Zachary Tyler Smith
Mr. Quinn Stagg
Secretary
Mr. Christopher Stenger
Mr. William Shea Stenger
Mr. Hunter Cole Stevenson
Mr. Cortland Wayne Studebaker
Mr. Brett Joseph Sutaris
Mr. Davin Eugene Sutherland
Health and Safety Officer
Mr. Jeffrey Steven Timothy
Mr. Miles Perry Tobin
Mr. Cole Christopher Watson
Mr. Nathan Christian Wenger
Mr. Cooper William White
Mr. Dylan Nicholas White
Mr. Chandler John Wiley
Mr. Keith Carlos Williams
Mr. Beau Daniel Williamson
Mr. Connor Matthew Wilson
Mr. Robert Reese Wilson
Mr. Camden Prevatt Woll
Athletics Chairman
Mr. Drake William Zuroski