Alpha Tau-University of Utah

Mr. Nolan Samuel Andrus
Mr. Oscar R Augustine
Mr. Isaac James Aukee
Mr. Kyler Yukio Banks
Recruitment Chairman
Mr. Cole Vincent Bauer
Mr. Daniel Peter Belding
Mr. Chase Bellisime
Mr. Alexander David Bemis
Mr. Beck Christian Berrett
Mr. Joshua Owings Biggs
Mr. Joseph Anthony Blash
Mr. James Weston Thomas Bricker
Mr. Ryan Archer Browning
Mr. Zachary Michael Brunner
Mr. Sheridan Michael Buchholz
Mr. Jack Christopher Cawdery
Mr. Lucas David Colfer
Mr. Trevor Dean Cook
Mr. Garet Theodore Cunningham
Sergeant at Arms
Mr. Zack Patrick Danninger
Treasurer
Mr. Conner John Dawson
Mr. Jack Stewart Daynes
Mr. Daniel Thomas Detwiller
Mr. Kenneth John Diamond Jr
Mr. Dheven Jeffrey Duenwald
Mr. Maxwell Joseph Dufner
Mr. Chandler Quay Dunn
Mr. Riley Rex Elliott
President
Mr. Alexander Paul Eyring
Mr. Keaton Edward Eyring
Mr. Nathan Conrad Fastenberg
Mr. Alexander Philip Fidler
Mr. John Meiners Franke
Mr. Brennan French
Mr. Connor Kelly French
Mr. Noah Brett Fullmer
Mr. Cooper Sean Gale
Mr. Jonathan Joseph Geil
Mr. Jack Harden George
Mr. Michael Alexander Giere
Mr. Grayson Scott Goodyear
Mr. Dean Francis Haley
Mr. Tyler Jeffrey Hermreck
Mr. Alec Walter Hoagland
Mr. Robert Rees Hoffmann
Mr. Maxwell William Holmes
Mr. Alec Michael Houff
Mr. Mateo Ignacio Ismodes
Mr. Mitchell Dee Johnson
Mr. Lucas Alexander Junod
Mr. Ellis Robert Kahn
Mr. Charles Hill Lamb
Mr. Kyle William Lautt
Mr. Collin Michael Leigh
Mr. Robert Franklin Lin
Mr. Alakai Luke Lopes
Mr. Cale Robert Lopez
Mr. Jeremie Mabanza
Mr. Zachary Kurt Madsen
Mr. Anthony Robert Magliocchino
Mr. Liam McCollum Marshall
Mr. David Paul Meabon
Secretary
Mr. Jacob Edward Melville
Mr. Alexander Matthew Miller
Health and Safety Officer
Mr. Gaige Michael Morris
Mr. Ryan William Munck
Mr. Austin Martin Murphy
Mr. Joshua Clarke Narvaez
Mr. Conner Christopher Nelson
Mr. Jackson Rhodes O'Neal
Mr. Thomas Laurence O'Neil
Mr. Thomas Michael ODea
Mr. Jacob Paul Overson
House Manager
Mr. Philip Anthony Panopoulos
Mr. Marcus Alexandre Perry
Mr. Drake Anthony Powell
Mr. Shane Patrick Poyar
Internal Vice President
Mr. James Jacobs Records
Mr. Robert Gramlich Records
Mr. Gabriel Robert Reilly
Mr. Zachary Michael Richman
Mr. Stuart Jacob Robertson
Mr. Tyler James Rose
Mr. Alameer Rosenje
Mr. Jude Kerber Sabo
Mr. Bradley Richard Sanders
Mr. Brendan Michael Santini
Mr. Benett Owen Saylor
Mr. James Schirle
Mr. William Alan Schmae
Mr. Grant Michael Schwabrow
Mr. Jacob Grant Severe
Mr. Ben Torin Shelton
Mr. Gavin Michael Skirucha
Mr. William Slicer
Mr. Ryan Philip Smith
Mr. Bryan Patrick Spiteri
Mr. Quinn Stagg
Mr. Sean Paul Stauder
Mr. Christopher Stenger
Mr. William Shea Stenger
Mr. Hunter Cole Stevenson
Mr. Cortland Wayne Studebaker
Mr. Brett Joseph Sutaris
Mr. Jordan Daniel Sweeter
Mr. Derek Scott Thomas
Mr. Colton Dale Thompson
Mr. Jeffrey Steven Timothy
External Vice President
Mr. Thomas Haydn Vandermolen
Mr. Luke Andreas Walton
Mr. Cole Christopher Watson
Mr. Christopher Gray Wells
Mr. Nathan Christian Wenger
Mr. Cooper William White
Mr. Andrew John Williams
Mr. Beau Daniel Williamson
Mr. Robert Reese Wilson
Mr. Camden Prevatt Woll
Mr. Drake William Zuroski