Alpha Zeta-University of Arkansas-Fayetteville

Mr. Jacob Cal Adams
Mr. Spencer Allen
Mr. Will Thomas Allen
Mr. Maxwell GrayHarvey Amick
Mr. Nicholas Eugene Arend
Mr. Logan Alexander Auch
Mr. Parker Bacon
Mr. Walker Dryden Bartels
Mr. Zachary Reynold Bartolacci
Mr. Charles Luke Batson
Secretary
Mr. Jared Thomas Beltz
Mr. Jack Edward Beuerlein
Mr. Eric Nicholas Boltuc
Mr. Trevor William Booth
Mr. Allen Donald Boston
Mr. Samuel Joseph Bourcy
Mr. Daniel David Bradach III
Mr. Noah Bradshaw
Mr. Brendan Mark Brooke
Mr. Brian Brown
Mr. Ethan Bubel
Mr. Cameron Stephen Buckelew
Mr. Quinn Gerye Burson
Mr. Evan Ryan Byrd
Mr. Tristan Lane Calhoun
Mr. Dakota Jay Campbell
Mr. Matt Grant Campbell
Mr. Michael Cannon
Mr. Nicholas Cardillo
Mr. Garrett Russell Carmical
Mr. Kyler Eugene Carpenter
Mr. Reid Austin Carrier
Mr. Zach Cayford
Mr. Merritt Chastain
Mr. Zachary William Chelf
Mr. Jake Garrett Christie
Mr. Robert Cole Christopher
Mr. Garrett Michael Clark
Mr. Daxton Collin Clatworthy
Mr. John Stuart Coe
Mr. Grant Thomas Conrady
Public Relations Chairman
Mr. Ben Franklin Cook
Mr. Sidney Earl Cook III
Mr. Christopher Chance Copeland
Mr. Adam Justin Corral
President
Mr. Cole Alexander Couzens
Mr. William Macallan Cranmer
Mr. Matthew Dane Currin
Mr. Matthew Joseph Cybulski
Mr. Allen Daiber
Mr. John Kade Darrow
Mr. Thomas Andrew Davis
Mr. Adrian De La Garza
Mr. Rodrigo De La Garza
Recruitment Chair #2
Mr. Jonathan Demel
Mr. Patrick Michael Doherty
Mr. Chase Domurat
Mr. Maximilian Alexander Dooley
Mr. Dalton Doss
Mr. Drew Chapman Durham
Mr. Barrett Thomas Earnhart
Mr. Rylie Troy Eccleston
Mr. Gage William Edwards
Mr. Spencer Escue
Mr. Jon Madison Fagg II
Treasurer
Mr. Patrick Louis Fernandez
Mr. Benton Fielder
Mr. Jacob David Florsheim
Mr. Christian Folks
Mr. John Fox
Mr. Carter Blaine Franklin
Mr. Logan Tod Franklin
House Manager
Mr. Alexander Nicholas Galt
Mr. Jaxon Kyle Garner
Mr. Carson Aldrich Gilstrap
Mr. Lucas Goldberg
Mr. Jack Stephen Gooderl
Mr. Quinn Grafton
Mr. Caison Gray Griffin
Mr. Michael McIntrye Grimes
Mr. Caleb James Grosenbacher
Mr. John Alexander Gualy
Mr. Harrison Lee Hackney
Mr. Landon Caine Hadley
Mr. Colton C Haines
Mr. Holden Thomas Halbach
Mr. Kevin Karlton Haney
Mr. Eric Hardage
Mr. Tyler Granville Harmon
Mr. Parker Harris
Mr. Andrew Hartmann
Mr. Hunter William Hartmann
Mr. Matthew Gregory Haug
Mr. William McDaniel Hays
Mr. Austin Michael Heinisch
Scholarship Chairman
Mr. Gavin Heller
Mr. Hunter Henry Heller
Mr. Benton Alan Henderson
Mr. Max Michael Hendrycy
Mr. Austin Beall Higdon
Mr. John Logan Higdon
Mr. John Michael Higgs III
Mr. Christian Gene Hightower
Mr. Daniel Alan Hoambrecker
Mr. Thomas Vespa Hoambrecker
Mr. Reed Evan Hollingsworth
Kaden Jace Hollowell
Mr. James Breck Hopkins Jr
Mr. Bradley James Howard
Mr. Carter William Howie
Mr. Brennan Gregory Hudson
Mr. Skyler Hudson
Mr. Matthew Thomas Huetter
Mr. Nicholas Bartholomew Huff
Mr. Conner Lee Huie
Mr. Cole Benoy Ivey
Internal Vice President
Mr. Johnathan Robert James
Mr. Beauchamp Raymond Jansen
Mr. Aiden Harris Joblin
Mr. Spencer Jones
Mr. Zac Chas Jones
Mr. Alexander Kammien
Mr. Christopher Ryan Kelliher
Mr. David Edward Kelliher
Mr. Michael Joseph Kelliher
Mr. Nicholas Michael Kelliher
Mr. Joseph Alexander Kelly
Mr. Martin Kight
Mr. Elijah Mullins King
Mr. Colin Brett Kozak
Mr. Mark Thomas Kramer
Mr. Dylan Andrew Lagomarcino
Mr. Grayson Maurice Laman
Mr. Dominick Ryan Lee
Mr. Alex Thomas Lensing
Mr. Austin Lieber
Mr. Nathan Litwiller
Mr. Steven Eric Litwiller
Mr. John Tyler Lloyd
Mr. Tanner Addison Graham Lloyd
Mr. Kieran McCaulley Lobb
Mr. Benjamin Todd Lock
Mr. Brandon James Love
Mr. Parker Allen Lowe
Mr. Bradley Sean Ludwig
Mr. Mike Macadam
Mr. Mitchell Scott Mai
Mr. Montgomery Mathews
Mr. Bradley Matthews
Mr. Mitchell Harrison McDonald
Mr. Riley Daniel McGill
Mr. Preston Luke McMahon
Mr. Andrew L. Meldrum
TPE_New Member Educator
Mr. Austin Michael Mendez
Athletics Chairman
Mr. Samuel Thomas Miletello
Mr. Joshua Dean Miller
Mr. Mason Paul Mitchell
Recruitment Chairman
Mr. Samuel Blaker Mitchell
Mr. Skyler Anthony Montez
Mr. Thomas Robert Montileone
Mr. Matthew David Moretta
Mr. Michael James Moretta
Mr. James Reed Morley
Mr. Jacob Hansen Morris
Mr. Jacob Charles Morton
Mr. Hunter Lee Mullings
Mr. Brooks Harrison Murray
Mr. Weston Reed Myers
Mr. Evan Christopher Natale
Mr. Christian Nau
Mr. Mason Douglas Nitardy
Mr. Collin James Nunnelee
Mr. Andrew Steven Nusbaumer Jr.
Mr. Brendan Collins O'Donnell
Mr. Carson Edward Oberlender
Mr. Ty Franklin Olsen
Mr. Ryan Orscheln
Mr. Brennan Robert OToole
Mr. Joshua Stephen Parker
Mr. Christopher Michael Parry
Mr. Andrew David Paslay
Mr. Mitchell Thomas Petersen
Mr. Ryan Shaw Philipps
Pledge Trainer #2
Mr. Nicholas Phillips
Mr. Jesse Carter Pierce
Mr. Jackson Pietig
Mr. Alex Plunk
Mr. Jacob Renegar Plunkett
Mr. Larson Forrest Polk
Mr. Jesse Allen Poole
Mr. Justin Poole
Mr. Mathew Richard Post
Mr. Adam Scott Poynter
Mr. Paul Pravednikov
Mr. James Patrick Quinn
Mr. Hunter William Rainey
Mr. Andres Ramirez
Mr. Zachary Allan Ranson
Mr. Ben Rash
Mr. Noble William Reeves
Mr. Sean Thomas Regan
Mr. Claiborne Webster Reidy
Mr. Gage Alan Reiter
Mr. Jacob Pierce Reitnauer
Mr. Tyler Rindt
Mr. Joshua James Rinn
Mr. Griffin Alexander Roach
Mr. Robert Spencer Roark
Mr. Marshall Webster Roberson
Sergeant at Arms
Health and Safety Officer
Mr. Alec Benjamin Roberts
Mr. Charles Harrison Roberts
Mr. Zack Luke Rodgers
Mr. James Ryan
Mr. Nicholas Devin Ryan
Mr. Nicholas James Ryer
Mr. Jacob Alexander Sacks
Mr. Kevin Jonathan Sacks
Mr. Reeves Sterling Salley
Mr. Dylan Chad Sampson
Mr. Ryan Alexander Scheetz
Mr. Grant Michael Schoen
Assistant Treasurer
Mr. Richard Schultz
Mr. Nick Christopher Scott
Mr. Thomas Gray Scott Jr.
Mr. Brendan Doyle Seeman
Mr. William Seifert
Community Service Chairman
Mr. Matthew Alan Seiter
Mr. Clark Senter
Mr. Michael Edward Severt
Mr. Evan Cosper Shapleigh
Mr. Joseph Stewart Shaver
Mr. Garrett Sheetz
Mr. Thomas Baker Sheives
Mr. Ben Smith
Social Chairman
Mr. Brendan James Snieski
Mr. Jake Turner Snortland
Mr. Hayden Lee Spear
Mr. Cameron Clifton Stewart
Mr. Tyler Duane Thompson
Mr. Adam Nicholas Treece
Mr. Alex Turley
External Vice President
Mr. Jeffrey Carson Turner
Mr. John Charles Vance III
Mr. Jake Benjamin VanWinkle
Mr. Jacob Lewis Velliquette
Brotherhood Chairman
Mr. Seth Thomas Villasana
Mr. Hagen Philip Vogel
Mr. Harrison Seth Wade
Mr. Kaden Todd Watkins
Mr. Kyle David Watson
Mr. Brenden Weathers
Mr. Stephen White Webb
Mr. Colin Dale Welch
Mr. Raymond Dean Whitmire
Mr. Reece Benton Wilhelm
Mr. Benjamin Shawn Wilson
Mr. Braeden Windham
Mr. Marshall William Witt
Mr. Austin Wayne Wormington
Mr. Alex Richard Wright
Mr. Gannon Wright
Mr. Alexander James Yiannios
Mr. Jacob Aaron Zonis
Mr. Zachary Peyton Zotti