Alpha Zeta-University of Arkansas-Fayetteville

Mr. Jacob Cal Adams
Mr. Will Thomas Allen
Mr. Maxwell GrayHarvey Amick
Mr. Logan Alexander Auch
Mr. Parker Bacon
Mr. Charles Luke Batson
Mr. Jared Thomas Beltz
Mr. Eric Nicholas Boltuc
Mr. Trevor William Booth
Mr. Allen Donald Boston
Mr. Samuel Joseph Bourcy
Mr. Daniel David Bradach III
Mr. Noah Bradshaw
Secretary
Mr. Brian Brown
Mr. Ethan Bubel
Mr. Cameron Stephen Buckelew
Mr. Quinn Gerye Burson
Mr. Evan Ryan Byrd
Mr. Dakota Jay Campbell
Mr. Matt Grant Campbell
Mr. Michael Cannon
Brotherhood Chairman
Mr. Nicholas Cardillo
Mr. Garrett Russell Carmical
Mr. Kyler Eugene Carpenter
Mr. Zach Cayford
Mr. Merritt Chastain
Mr. Zachary William Chelf
Mr. Jake Garrett Christie
Mr. Robert Cole Christopher
Mr. Garrett Michael Clark
Mr. Grant Thomas Conrady
Mr. Sidney Earl Cook III
Mr. Christopher Chance Copeland
Mr. Adam Justin Corral
Mr. Cole Alexander Couzens
Mr. William Macallan Cranmer
Mr. Matthew Dane Currin
Mr. Allen Daiber
Mr. John Kade Darrow
Mr. Thomas Andrew Davis
Mr. Adrian De La Garza
Mr. Rodrigo De La Garza
Mr. Jonathan Demel
Mr. Patrick Michael Doherty
Mr. Dalton Doss
Mr. Drew Chapman Durham
Mr. Barrett Thomas Earnhart
Mr. Rylie Troy Eccleston
Mr. Gage William Edwards
Mr. Jon Madison Fagg II
Assistant Treasurer
Mr. Benton Fielder
Mr. Christian Folks
TPE_New Member Educator
Mr. John Fox
Mr. Carter Blaine Franklin
Mr. Logan Tod Franklin
Mr. Carson Aldrich Gilstrap
Mr. Lucas Goldberg
Mr. Jack Stephen Gooderl
Mr. Quinn Grafton
Mr. Caison Gray Griffin
Mr. Caleb James Grosenbacher
Mr. John Alexander Gualy
Mr. Harrison Lee Hackney
Mr. Landon Caine Hadley
Mr. Colton C Haines
Mr. Holden Thomas Halbach
Mr. Kevin Karlton Haney
Mr. Eric Hardage
Mr. Tyler Granville Harmon
Mr. Parker Harris
Mr. Andrew Hartmann
Mr. Matthew Gregory Haug
Mr. William McDaniel Hays
Mr. Austin Michael Heinisch
Mr. Gavin Heller
Mr. Hunter Henry Heller
Mr. Max Michael Hendrycy
Mr. John Logan Higdon
Mr. Christian Gene Hightower
Mr. Daniel Alan Hoambrecker
Mr. Reed Evan Hollingsworth
Kaden Jace Hollowell
Mr. James Breck Hopkins Jr
Mr. Carter William Howie
Mr. Skyler Hudson
Mr. Matthew Thomas Huetter
Mr. Nicholas Bartholomew Huff
Mr. Conner Lee Huie
Mr. Cole Benoy Ivey
Mr. Johnathan Robert James
Mr. Aiden Harris Joblin
Mr. Spencer Jones
Mr. Zac Chas Jones
Mr. Alexander Kammien
Mr. Nicholas Michael Kelliher
Mr. Joseph Alexander Kelly
Mr. Martin Kight
Mr. Elijah Mullins King
Mr. Colin Brett Kozak
Mr. Dylan Andrew Lagomarcino
Mr. Alex Thomas Lensing
Mr. Austin Lieber
Mr. Steven Eric Litwiller Sr.
Community Service Chairman
Mr. John Tyler Lloyd
Mr. Tanner Addison Graham Lloyd
Mr. Kieran McCaulley Lobb
Mr. Benjamin Todd Lock
Mr. Brandon James Love
Mr. Mike Macadam
Mr. Mitchell Scott Mai
Mr. Montgomery Mathews
Mr. Bradley Matthews
Mr. Riley Daniel McGill
Treasurer
Mr. Andrew L. Meldrum
Mr. Austin Michael Mendez
Athletics Chairman
Mr. Mason Paul Mitchell
Mr. Samuel Blaker Mitchell
Mr. Thomas Robert Montileone
Mr. Matthew David Moretta
Mr. Michael James Moretta
Mr. Jacob Charles Morton
Mr. Evan Christopher Natale
Mr. Christian Nau
Mr. Collin James Nunnelee
Mr. Andrew Steven Nusbaumer Jr.
Mr. Ryan Orscheln
Mr. Brennan Robert OToole
Mr. Christopher Michael Parry
Mr. Andrew David Paslay
President
Mr. Ryan Shaw Philipps
Mr. Nicholas Phillips
Mr. Jackson Pietig
Mr. Alex Plunk
Mr. Jacob Renegar Plunkett
Mr. Larson Forrest Polk
Mr. Mathew Richard Post
Recruitment Chairman
Mr. Adam Scott Poynter
Mr. Paul Pravednikov
Mr. James Patrick Quinn
Mr. Hunter William Rainey
Mr. Andres Ramirez
Mr. Ben Rash
External Vice President
Mr. Noble William Reeves
Mr. Sean Thomas Regan
Mr. Claiborne Webster Reidy
Mr. Gage Alan Reiter
Mr. Tyler Rindt
Mr. Joshua James Rinn
Social Chairman
Mr. Robert Spencer Roark
Sergeant at Arms
Mr. Marshall Webster Roberson
Mr. Alec Benjamin Roberts
Mr. Charles Harrison Roberts
Mr. Zack Luke Rodgers
Mr. James Ryan
Mr. Nicholas Devin Ryan
Mr. Jacob Alexander Sacks
Mr. Kevin Jonathan Sacks
Mr. Ryan Alexander Scheetz
Mr. Grant Michael Schoen
Mr. Richard Schultz
Mr. Nick Christopher Scott
Mr. Thomas Gray Scott Jr.
Internal Vice President
House Manager
Mr. Brendan Doyle Seeman
Mr. William Seifert
Mr. Matthew Alan Seiter
Mr. Clark Senter
Mr. Michael Edward Severt
Mr. Garrett Sheetz
Mr. Brendan James Snieski
Mr. Jake Turner Snortland
Mr. Hayden Lee Spear
Mr. Cameron Clifton Stewart
Mr. Tyler Duane Thompson
Mr. Adam Nicholas Treece
Recruitment Chair #2
Mr. Alex Turley
Mr. Jeffrey Carson Turner
Mr. John Charles Vance III
Mr. Jake Benjamin VanWinkle
Mr. Jacob Lewis Velliquette
Mr. Seth Thomas Villasana
Mr. Hagen Philip Vogel
Mr. Harrison Seth Wade
Mr. Kaden Todd Watkins
Mr. Kyle David Watson
Mr. Brenden Weathers
Pledge Trainer #2
Mr. Stephen White Webb
Mr. Colin Dale Welch
Mr. Raymond Dean Whitmire
Mr. Reece Benton Wilhelm
Mr. Bentley Joseph Wilkins
Mr. Benjamin Shawn Wilson
Mr. Braeden Windham
Mr. Marshall William Witt
Mr. Alex Richard Wright
Mr. Gannon Wright
Mr. Alexander James Yiannios
Mr. Jacob Aaron Zonis
Mr. Zachary Peyton Zotti