Xi-University of South Carolina

Mr. Michael Nicholas Angelis
Mr. Steven Joseph Avdey
Internal Vice President
Mr. Carter Lee Beatty
Mr. Michael Joseph Bonavico
Mr. Christopher Matthew Bone
Scholarship Chairman
Mr. Matthew James Boyd
Mr. Aaron Robert Brown
Mr. Christopher Wallice Burgoyne
Sergeant at Arms
Mr. Alexander Michael Callis
Mr. Andrew James Carson
President
Mr. Mason Chakales
Mr. Jack Albert Cohen
Mr. Tommy Comey
Mr. Benjamin Alden Cousins
Recruitment Chairman
Mr. Cameron Gilbert Cox
Mr. Daniel Mark Coyle
Mr. James William Crick
Mr. Charles Mark Curtis
Mr. Andrew Cuthill
Mr. Austin Blaine Dagenhart
Mr. Kevin Patrick Davey
Mr. Steven DeVincentis
Mr. Domenic Reagan Dicari
Alumni Relations Chairman
Mr. Brian Livingston Dow
Mr. William Nicholas Doyle
Mr. Maxwell Arthur Durham
Mr. John Patrick Ervin
Mr. Matthew David Ervin
Mr. Jake Fazio
Mr. Kevin Thomas Fazio
Mr. John Fearnow
Mr. Jonathan Michael Ferone
Mr. Jakob Taylor Fitts
Mr. Steven Steven Fracasso
Mr. Matthew Eric Francis
Mr. Lucas Gandolfo
Mr. Connor Gilmore
Mr. Jack Gordon Graham
Secretary
Mr. Douglas Stevin Grandchamp
Mr. Theodore Brice Gregory
Mr. Samuel Quade Grisham
Mr. Brian Joseph Haimerl
Mr. Brandon Joseph Hall
Mr. Maximilian Jacob Hensler
Mr. Jack Heroy
Treasurer
Mr. Ryan Joseph Hertling
Mr. Ethan Michael High
Mr. Logan Thomas Hill
Mr. Andrew James Jacobson
Mr. Thomas Jaten
Mr. Cole Benjamin Judd
Mr. Christopher Bock Karpinski
Mr. William Parker Kelly
Mr. Alexander Bruce Kranis
Mr. David Kresslein
Mr. Michael Eric Lagana
Mr. William John Lauer III
Mr. Nathan Alexander Levy
Mr. Jason Michael Ley
Secretary
Mr. Robert Joseph Lombardi III
Mr. Paul Christopher Lowder
Secretary
Mr. John David Magnelia
Mr. Jake Alexander Manyin
Mr. Conor McCarthy
Mr. Brian Christopher McDaid
Mr. Tait McMillian
Mr. Edward Thompson Molingowski
Mr. Cory Dale Morris
Mr. Michael Munn
Mr. Ryan Michael Naddy
Mr. Greg Louis Nickles
Mr. Brady Griffin Noble
Mr. Patrick John Norris
Mr. Jack Eugene O'Brien
Mr. John Terence OBrien
Mr. Sean OConnor
Mr. Justin ODaniel
Mr. Patrick Brian OSullivan
Mr. Adrian Jin-Oh Ott
Mr. Jared Thomas Ozdany-Newman
Mr. Dylan Baxter Parr
Mr. Michael Pasterchick
Mr. Timothy Walker Patterson
Mr. Derrick Alexander Perez
Mr. Brock Ryan Picardi
Mr. Kyle John Michael Pinnington
Mr. Jeffrey Allen Pisani
Mr. William Steven Pluta
Mr. Ethan Wyatt Pope
Mr. Weston Lee Popp
Mr. William Andrew Prince
Mr. Jack Quehl
Mr. Christopher Thomas Rabel
Mr. Joseph Thomas Raimondo
Mr. Spencer Edwin Reece
Mr. Luke Thomas Reinagel
Mr. Christopher Dean Reynolds
Mr. Russell Thomas Romano
Mr. Dominic Vincent Romeo
Mr. Josh Matthew Rotter
Mr. Joshua Shawn Ryan
Mr. Nickolas Andrew Santos
Mr. Ryan Charles Saunders
Mr. Robert Timothy Scanlon III
Mr. Jensen Reid Schmidt
Mr. Ian William Schneider
Mr. Tyler Steven Schwartz
Mr. Drew Buck Shea
Mr. Grant Joseph Shealy
Mr. Ian Michael Smith
Mr. Zachary Smith
Mr. Ryan A Spence
Mr. Christopher Joseph Stein
Mr. Eric Calvin Stein
Mr. Finn Patrick Straine
Mr. Simeon Christopher Sutterfield
Mr. Andrew Sypniewski
Mr. Samuel Alex Szor
Mr. Austin David Talty
Mr. Daniel Connor Talty
Mr. Trevor Ellis Tarring
Mr. Joseph Frank Tashjy
Mr. Toby Tigges
Mr. James Russell Treiber
Mr. Tyler Violette
Mr. Stephen Downey Vukelic
Mr. Connor Anderson Waite
Mr. Matthew James Wayman
Mr. Brett William Wellde
Health and Safety Officer
Mr. Cole Wilson
Sergeant at Arms
House Manager
Athletics Chairman
Mr. James Wohler
Mr. Broderick Sean Wright