Gamma Eta-University of Southern California

Mr. Fredrick Akau
Mr. Jacob Thomas Andreesen
Mr. Marcelo Junqueira Armondes
Mr. Alexander Anthony Asmar
Mr. Jonathan Pierce Bailey
Mr. Nathan Erik Barba
Brotherhood Chairman
Mr. Abraham Joshua Bazbaz
Mr. Nick Bellavance
Mr. Abel Biru
Mr. William Seaver Bucksbaum
Mr. Brennen Patrick James Buttell
Mr. Patrick C Caldwell
Mr. Miguel Campero
Mr. Cole Christopher Cervantes
Mr. Thomas Chang
Mr. Eric Cioffi
Mr. Charlie Cleaves
Mr. Brandon Colarusso
Mr. Andrew Cormier
Mr. Jack Corvin
Mr. Zeyad Alexander Daher
Mr. Marsuk Joseph Dilla
Mr. Jackson Arthur Drake
Mr. Benjamin Dugger
Mr. Cody Ela
Mr. John Paul Elliott II
Mr. Cory McCann Ezring
Mr. Colin Thomas Ferrera
Mr. Hugh Edward Finnerty
Mr. Chad Fischer
Mr. Owen Friend
Internal Vice President
Mr. Conrad Froehlich
Mr. Taylor Holston Gaines
Mr. Brendan David Garfinkel
Mr. Kevin Joseph Underwood Gartland
Member At Large
Mr. Nathan Min Jae Gi
Mr. Camron Johnathan Gonzaga
Mr. Trevor Austin Grauman
Treasurer
Assistant Treasurer
Mr. Garo Panos Haitayan
Mr. Cameron James Harbilas
Mr. Bradley Patrick Harper
Mr. Jonathan Michael Hartunian
Mr. Evan Vazken Havunjian
Mr. Brett Michael Helmbrecht
Mr. Josh D Hoefner
Mr. Joseph Hooley
Mr. John Tyler Horton
Mr. Johan Hsu Johan
Mr. Matthew James Ingraham
Mr. Michael Emerson Ingraham
Secretary
Mr. Charles Henry Jameson
External Vice President
Mr. Michael Johnson
Mr. Owen Francis Johnson
Mr. Alan Sevag Kargodorian
Mr. Alec Joseph Karousatos
Mr. Mitchell Joseph Kauker
Mr. Cyrus Khalatbari-Tankaboni
Mr. Nyil Hayat Khan
Mr. Aldridge Leon Khin
Mr. Casey Kravit
Mr. Samuel Lett
House Manager
Mr. Cordell Caelan Lietz
Mr. Jack Alfred Lion
Mr. Marc Andrew Luiz
Mr. Michael David Mastrangelo
Mr. Gavin McClaran
President
Mr. William Taylor McCormick
Mr. John Thomas McDonnell
Mr. Brandon Christopher Mendonsa
Mr. Alexander Michael Meruelo
Mr. Alec James Mitchell
Mr. Henry Whitman Ogden Moore
Mr. Connor Thomas Moran
Mr. Henry Donald Morissette
Mr. Kevin Ryan Myers
Mr. Josh Neutel
Mr. Joshua Ezekiel Nikfarjam
Mr. Matthew John Orford
Mr. Justin Gavyn Palmer-Mason
Mr. Kevin Maxwell Parcell
External Vice President
Mr. Chris Patton
Mr. Davis Porges
Mr. Isaac Rabbanian
Mr. Jack Wesley Ralston
Mr. Jake Dean Ralston
Mr. Nathaniel Thomas Redfern
Mr. Neil Koby Reid
Mr. Carson Richards
Mr. Jack Stewart Rinko
Mr. Andre Manuel Rodriguez
Mr. Samuel Matthew Rossmeissl
Mr. Keon Sanaie
Health and Safety Officer
Mr. Ryan Anderson Schimpf
Mr. Matthew Schwartz
Mr. Landon Cole Sciacca
Mr. Caden Sheetz
Mr. Sinclair Rayner Sparkes
Sergeant at Arms
Mr. Dillon Daotse Sun
Mr. Ori Hale Taylor
Mr. John Austin Tolar
Mr. Kenji Tomozawa
Mr. Javier Nicolas Torres De Navarra
Mr. Nicholas Tran
Mr. AP Tremblay
Mr. Zachary Tretter
Mr. Jorgos Tsatalos
Mr. George Uduigwome
Mr. Liam M Uys
Mr. Kyle Nichols Vorys
Mr. Samuel Edward Conger Wadsworth
Mr. Jack Walraven
Mr. Scott Walraven
Mr. Parker Warden
Mr. Michael Jeffrey Ross Watts
Mr. Spencer Fredrick Wedel
Mr. Benjamin Aaron Weltman
Mr. Samuel Whipple
Mr. Tanner Grne White
Mr. Alec David Wyndhamsmith
Mr. Bradley Parker Zieminski
Mr. Harrison Zoraian