Gamma Iota-University of Mississippi

Mr. Mikey William Abbene
Mr. Trevor Allen
Mr. Ronnie Eugene Anderson
Mr. Jackson Craig Andres
Mr. Peyton Flemming Appleton
Mr. Andrew Allen Balder
Mr. Jake Hall Ballard
Mr. Zakaria Jabbar Barhoush
Mr. Aaron Samuel Barrick
Mr. Crosse Barvinchack
Mr. Kolton Levis Bell
Treasurer
Mr. Frederick Arnold Berg III
Mr. Nicholas Taylor Blocker
Mr. Andrew Casey Boguski
Mr. Ryan Mitchell Botzong
Mr. William Russell Bowen II
Mr. John Demasters Branch
Mr. Ryan Patrick Bree
Mr. Kyle Christopher Brown
Mr. Luke Marshall Brummell
Mr. Slade Colton Bryant
Mr. Alexander Jordan Butcher
Mr. William Ned Butts
Brotherhood Chairman
Mr. Thomas Jacob Byrd
Mr. Joseph Dominic Caligaris
Mr. Zachary Warren Callicutt
Mr. Edward Forrest Carman IV
Mr. Brayden Kurt Carpenter
Mr. Jace Harrison Carter
Mr. Hunter Kyle Cartwright
Mr. Nic Carpenter Castellano
Mr. Ethan Cole Caviness
Mr. Andrew Joseph Champagne
Mr. Alec Lawerence Chaney
Mr. Fischer Andrew Clarke
Mr. John Michael Cody
Mr. Zachary Tyler Cody
Mr. Zachary James Colby
Mr. Cameron Ray Collins
Mr. Joshua Aaron Colson
Mr. Walker Copeland
Mr. Taylor Anthony Creel
Mr. Joseph Clancy Cummings
Mr. Peyton Michael Curtis
Mr. Robert Melvin Dale III
Mr. Sam Dargene
Mr. Trevor Matthew Darrow
Mr. Donovan Michael Davis
Mr. Tucker G Davis
Mr. Christopher Vincent Debyah
Mr. Juneyt Osman Demirozu
Recruitment Chairman
Mr. Donald W. Devine III
Mr. Joshua Daniel Dolsen
Internal Vice President
Mr. Colin Durkin
Mr. Brian Charles Eakle
Mr. Carr Edwards
Mr. Bray Clinton Etter
Mr. Benjamin John Fitzgerald
Mr. Alec Lane Ford
Mr. Matthew Jacob Foster
Mr. Charles Michael Gallagher
Mr. Christian Charles Gans
Mr. Aylon Samson Gerrig
Mr. Jack Riley Glein
Mr. William Dean Goldsberry
Mr. Stephen Joseph Gorey
Public Relations Chairman
Mr. Chandler Lee Gregory
Mr. Chadwick Reed Haberstroh
Mr. Trevor Dudley Hagerman
Mr. Scott Alan Harlin
Mr. Hayden Barrow Hawkins
Mr. Charles Sills Head III
Mr. Jake Brendan Hein
Mr. Charles Clyde Heinsz III
Mr. Kendall David Hester
Mr. Jacob Henry Hillen
Mr. Zachary Michael Hoefler
Mr. Zachary Hez Hollingsworth
Mr. Lee Edward Holman
Mr. Jack David Holmes
Mr. William Scott Huffstetler
Mr. Daniel James Huiras
Mr. Robert James Hunt III
Mr. Chandler Benton Hurst
Mr. William James Imming
Mr. Tanner McKay Jackson
Mr. Tanner Hudson Jaggers
Mr. Cooper Allen Jernigan
Secretary
Mr. Christian Michael Johnsen
Mr. Grayson Banks Johnson
Mr. Tyler Mark Jones
Mr. Alfred Easton Joseph
Mr. Kyle Pace Kantor
Scholarship Chairman
Mr. Luke McKell Kantor
Alumni Relations Chairman
Mr. Grant Joseph Keifer
Mr. Tyler Patrick Kelso
Mr. Michael Bryce King
Mr. Haynes Smith Kirby
Mr. Tristan Julian Kleim
Mr. Kyle Burke Krampf
Mr. Trevor Rook Land
Mr. Callahan Nick Daniel Lavery
Mr. Luke Kiernan Lawlor
Mr. McInnis Magee Lawrence
Mr. Grant Edward Lawson
Mr. Max Julian Lawson
President
Mr. Val Elliot Lawson
Mr. Caleb Edward Lewis
Mr. Scott Warren Lewis
Mr. Landon Cole Lingle
Mr. James London
Mr. Payton Scott Lyons
Mr. Max Michael Mahfood
Mr. Nicholas Andrew Marino
Mr. John Tyler Markovs
Mr. Ryan Bourne Mathison
Mr. Sean Michael Maxwell
Mr. George Turney Mcaskill
Mr. Glennon J McCreery
Mr. Carson Patrick McGurk
Mr. Kyle Donald Mcmullen
Mr. Matthew Jon McPheron
External Vice President
Community Service Chairman
Fundraising Chairman
Mr. Connor McClain Merideth
Mr. Blake Severin Micholas
Athletics Chairman
Mr. James Leon Albert Mitchell III
Mr. Anderson Earl Mooneyham Jr.
Mr. Samual Todd Moore
Mr. Antonio Prete Morgano
Mr. Jack Ryan Moroney
Mr. Trent James Motta
Mr. Nicholas William Napolitano
Mr. Jack David Nelson
Mr. Michael Christopher Nelson
Mr. Houston Mark Norton
Mr. Jackson Thomas Olstad
Mr. Marion Parks Kinnett ONeill Jr.
Mr. Timothy Jacob Overton
Mr. Michael Joseph Piscitelli
Mr. Alec Dalton Poynter
Mr. Travis Joseph Pupa
Mr. Chase Patrick Rainbow
Mr. Payne Anderson Reese
Mr. Ethan Brooks Robbins
Mr. Larry Wayne Ross Jr
Mr. Alejandro Lauchlan Sarabia
Mr. Brayden Alexander Schiff
Mr. Trenton Logan Scott
Mr. William Parker Shadoan
Mr. Jordan Leslie Shaunty
Mr. Brendan Joseph Shaw
Mr. Preston Cade Shelton
Mr. Chad Austin Shoemaker
Mr. Stephen Barrett Skeeter
Mr. Austin Bryant Smith
Mr. Austin Wayne Smith
Mr. Dakota J Smith
Mr. Jack Gibson Smith
Mr. Jackson Arthur Sneed
Webmaster
Mr. Philip Michael Spencer Jr
Mr. Skye Edwin Spiehler
Mr. Carter Luke St. Mary
Mr. Cade Justice Standard
Mr. Michael Francesco Stiles
Mr. Austin Holt Stockett
Mr. Todd Parker Strange
Sergeant at Arms
Mr. Francis Michael Sugrue
Mr. William Lynn Switzer
Mr. Nicolas Alexander Tanzi
Mr. Samuel Caskey Terral
Mr. Joshua Bradshaw Thirion
Mr. Tyler Joseph Thirion
Mr. Charles Hayden Tillman
Mr. Adam Scott Trethewey
Mr. Brandon Michael Triggs
Mr. Christian Bailey Truman
Mr. Jake Christian Tullos
Mr. Landon Reed Twiggs
Mr. Patton Ives Vann
Mr. Tyler Matthew Vermilya
Mr. Michael William Vissing
Mr. Philip Charles Vitale
Mr. Nathaniel Drew Voyles
House Manager
Mr. Thomas Lee Wallace III
Mr. Tyler Raymond Walton
Mr. Elliott Michael Warren
Mr. Austin Lee Welge
Mr. Tucker Reese Whitenton
Mr. Sean William Wickett
Historian
Mr. Nathanial Laurence Wilcox
Mr. Chancellor Reid Williamson
Mr. Luke Russell Wilt
Mr. Stephen Spencer Wray
Mr. Jacob Daniel Yanowsky
Mr. James Thomas Young