Gamma Kappa-Montana State University

Mr. Trevor Charles Balvin
Mr. Ari Louis Barnett
Mr. Jacob Lawrence Bassett
Mr. Joe Thomas Becker
Mr. Spencer Eliot Hamill Benjamin
Mr. Matthew John Bissett
Sergeant at Arms
Mr. Tristan Bomben
Mr. Alexander Christopher Boris
Mr. Trey Brewington
Mr. Cale Newell Brown
Mr. Zachary Gordon Campbell
Mr. Ryan Christopher Carlson
Mr. Louis Cielak
Mr. McGwire Gregory Clem
Mr. Alexander Sauvage Collins
Mr. Chase Corallo
Mr. Reed David Coughenour
TPE_New Member Educator
Mr. Joseph Eduard Cribari
Mr. Hale McCalister Davies
Mr. Bryce Antwan Dawkins
Mr. Garrett William Debruler
Mr. John Andrew Dickson
House Manager
Mr. Colton Dombroski
Mr. Shyam Dorn
Mr. Charlie Ellingson
Mr. Adam Christopher Evans
Mr. Colton James Flynn
Mr. Matthew Brewer Foster
Mr. Adam Freng
Mr. Samuel Baier Fritsch
Mr. Richard Thomas Glennon
Mr. Cameron Graves
Internal Vice President
Mr. William Wyatt Gray
Mr. Luke Thomas Haldis
Mr. Lucas Peter Hansell
Mr. Canon Peres Hansen
Mr. Dylan Jakob Hazel
Mr. Patrick Brian Healy
Mr. Thor Holmgren
Mr. William Thomas Hornsby
Mr. William James Horton
Mr. John Patrick Jennings
Mr. Hunter Addison Jones
Mr. Connor William Kellermyer
Recruitment Chairman
Mr. Vincent Powell Kershner
Mr. Edward Ross Kowalewski
Mr. Harrison David Kraut
Mr. Colin C Kruger
Mr. Benjamin Baker Lawson
Mr. Dylan Richard Leadbetter
Mr. Quinn Charles Leadbetter
Mr. Caleb Allen Lindquist
Mr. Elijah Ray Lindsey
Mr. Nicholas Paul Lyon
Mr. Nicholas Liahjell Manion
Mr. Christian Michael Marquardt
Mr. Conner James McGee
Mr. Kevin Patrick McGlaughlin II
Mr. Thomas Francis McGuane V
Mr. Cody Daniel Mechling
Mr. Connor Lloyd Meeks
Mr. Joaquin Monterrosa
Community Service Chairman
Mr. Jack Albert Moody
Mr. Douglas Wagner Moran
Mr. Payton Lee Morris
Mr. Samuel Joesph Morris
Mr. Michael Muffoletto
Mr. Bailey Harris Mund
Mr. James Christopher Naumann
Mr. Cameron Manning Niven
Mr. Canton O'Donnell
Mr. Christopher Archer Olsen
Secretary
Treasurer
Mr. Shaun Lukas Pike
Mr. John Joseph Plonkey
President
Mr. Brooks Jacob Pope
Mr. Zachery William Portnoy
Mr. Travis Kalin Province
Mr. Jonathan Thomas Randazzo
Mr. Joshua David Righetti
Mr. Joseph Roback
Mr. Jackson Roberts
Athletics Chairman
Mr. Jesse James Rousher
Mr. Austen Clay Ruby
Mr. Kielan Rupert
Mr. Jacob Arkadius Schauber
Mr. Kendrick David Schell
Mr. Mark Anthony Seaholm
Mr. Peter Thomas Seibel
Mr. Andre Pagliaro Selz
Mr. Norman Francis Sisco
Mr. Taylor James Sisson
Mr. Carson Juhani Small
Mr. Joshua Michael Smith
Mr. Kian Reece Spencer
Mr. Connor Leon St. Laurent
Mr. Logan Henry Stephens
Mr. Konner Sinclair Swanstrom
Mr. Devereux Thomas
Mr. Nathan James Thomas
External Vice President
Mr. Josef Hovey Tinsman
Mr. Jeremy Randall Usedom
Historian
Mr. Alexander Lee Van Ryker
Mr. Connor Jacob Vellinga
Mr. Liam Maxwell Vodehnal
Mr. Kyler Walterson
Public Relations Chairman
Mr. Terran Michael Wieder
Mr. Jacob Wade Williams
Mr. Daniel Lee Zekonis