Gamma Kappa-Montana State University

Mr. Trevor Charles Balvin
Mr. Ari Louis Barnett
Mr. Jacob Lawrence Bassett
Alumni Relations Chairman
Webmaster
Mr. Joe Thomas Becker
Recruitment Chairman
Mr. Spencer Eliot Hamill Benjamin
Mr. Benjamin Jerald Berzinski
Mr. Matthew John Bissett
Mr. Tristan Bomben
Mr. Alexander Christopher Boris
Mr. Trey Brewington
Mr. Andrew Strotman Breyton
Mr. Louis Cielak
Mr. Daniel Clary
Mr. McGwire Gregory Clem
Mr. Chase Corallo
Mr. Reed David Coughenour
Mr. Joseph Eduard Cribari
Mr. Hale McCalister Davies
Mr. Garrett William Debruler
Mr. John Andrew Dickson
Mr. Colton Dombroski
Mr. Shyam Dorn
Mr. Charlie Ellingson
Mr. Adam Christopher Evans
Mr. Colton James Flynn
Mr. Adam Freng
Mr. Richard Thomas Glennon
Mr. Cameron Graves
Mr. William Wyatt Gray
Mr. Lucas Peter Hansell
Mr. Peter Thomas Haslach
Mr. Benjamin Hawkins
Mr. Thor Holmgren
Mr. William James Horton
Treasurer
Mr. John Patrick Jennings
Mr. Hunter Addison Jones
Mr. Connor William Kellermyer
Mr. Edward Ross Kowalewski
Mr. Harrison David Kraut
Mr. Colin C Kruger
Mr. Dylan Richard Leadbetter
Mr. Quinn Charles Leadbetter
Mr. Caleb Allen Lindquist
Mr. Elijah Ray Lindsey
Internal Vice President
Mr. Nicholas Paul Lyon
Mr. Nicholas Liahjell Manion
Mr. Christian Michael Marquardt
Mr. Conner James McGee
Mr. Kevin Patrick McGlaughlin II
Secretary
Mr. Thomas Francis McGuane V
Mr. Austin Mealey
Mr. Joaquin Monterrosa
Mr. Jack Albert Moody
Mr. Michael Muffoletto
Mr. Bailey Harris Mund
Mr. James Christopher Naumann
Mr. Canton O'Donnell
Mr. Christopher Archer Olsen
Mr. Shaun Lukas Pike
President
Mr. John Joseph Plonkey
Mr. Brooks Jacob Pope
Mr. Zachery William Portnoy
Mr. Travis Kalin Province
Mr. Jonathan Thomas Randazzo
Mr. Joseph Roback
Mr. Jackson Roberts
Mr. Jesse James Rousher
Mr. Austen Clay Ruby
Mr. Kielan Rupert
Mr. Jacob Arkadius Schauber
Mr. Kendrick David Schell
Mr. Mark Anthony Seaholm
Mr. Michael Anderson Seaholm
Mr. Peter Thomas Seibel
External Vice President
Mr. Andre Pagliaro Selz
Mr. Norman Francis Sisco
Mr. Taylor James Sisson
TPE_New Member Educator
Mr. Joshua Michael Smith
House Manager
Mr. Connor Leon St. Laurent
Mr. Logan Henry Stephens
Mr. Konner Sinclair Swanstrom
Mr. Devereux Thomas
Mr. Nathan James Thomas
Mr. Josef Hovey Tinsman
Mr. Jeremy Randall Usedom
Mr. Alexander Vladimir Van Ryker
Mr. Connor Jacob Vellinga
Mr. Liam Maxwell Vodehnal
Mr. Kyler Walterson
Mr. Terran Michael Wieder
Mr. Alex Woodman
Mr. Daniel Lee Zekonis
Sergeant at Arms