Beta Chi-University of Minnesota

Mr. Joseph Peter Amble
Mr. Brady Kenneth Anderson
Mr. Kole Taylor Balon
Mr. James Dominic Basile
Mr. Matthew Todd Bimberg
Mr. Glen M Birman
Treasurer
Mr. Jarett Karl Boraas
Mr. Parker Robert Bullard
Mr. Avinoam Hebzynski Bundt
Mr. Henry Sinclair Bush
Mr. Nick Wei-Sheng Carline
Fundraising Chairman
Mr. Micah Christianson
Mr. Connor Alan Corsini
Mr. Joseph Patrick Costello II
Alumni Relations Chairman
Mr. Matthew John Crain
Mr. Logan Douglas Danielson
Mr. Charles DeGrood
Recruitment Chairman
Mr. Samuel Joseph Denevan
Mr. Samuel Jeffrey Derner
Mr. Kaleb James Dobbs
Mr. Jack Stewart English
Historian
Mr. Jacob Nelson Epple
Mr. Jensen David Erickson
External Vice President
Mr. Jack David Fehrs
Mr. Benjamin Anders Fellerman
Mr. Nate James Fellerman
Mr. Ryan Michael Foster
Mr. Drew Harris Galinson
Athletics Chairman
Mr. Jack Michael Gephart
Mr. Sam William Gerst
House Manager
Mr. Jared Enrico Gherardi
Mr. Nick Emilio Gherardi
Mr. Michael Thomas Glasgow
Mr. Brandon Daniel Goetz
Mr. Stone Emerald Goodmanson
Mr. Charles Henry Green
Sergeant at Arms
Mr. Cole Haugen
Mr. Ben Hogan Hersman
Mr. Thomas Charles Higgins
Community Service Chairman
Mr. Nicholas Charles Hoodecheck
Mr. Henry John Hunt
Mr. David Mayo Immen
Mr. Sean Thomas Johlie
Mr. Charles Patrick Juell
Mr. Mitchell Lucas Kamman
Mr. Timothy Greg Kapala
Mr. Mark Richard Kaske
Mr. Kevin Charles Kaufer
Mr. Ryan Allen Keith
Mr. Ryan Kim
Mr. Evan Jonah King
Mr. Matthew Michael Kini
Mr. Connor William Kirsch
TPE_VP of Membership Development
Mr. Xavier Andrew Kolb
Scholarship Chairman
Mr. Owen Alexander Laland
Mr. Joe Henry Lenarz Hooyman
Secretary
Mr. Joseph Moline Liberty
Mr. Soren Lindquist
Mr. Parker James Loew
Mr. David James Magnuson
Mr. George Quinn McDowall
Mr. Patrick Milo McGinty
Mr. Luke James Meinert
Mr. Justin David Moes
Mr. Owen Patrick Moriarity
Mr. Curt Douglas Murphy
Brotherhood Chairman
Mr. Max Taylor Musselman
President
Mr. Joshua Mwebi
Mr. Cole Russell Nelson
Mr. Noah James Ness
Public Relations Chairman
Mr. Dash Neubauer
Mr. Kyle William NewKirk
Mr. Matt Brian Nicholson
Mr. Joseph Anthony Novalany
Health and Safety Officer
Mr. Jason Andrew Nowak
Mr. Michael Patrick O'Shea
Mr. Lance Alan Otter
Mr. Zachary Michael Pape
Internal Vice President
Mr. Marcus Peters
Mr. Graham Allen Phipps
Mr. Alex Jensen Pierce
Mr. Christopher David Reichling
Mr. Drew Scott Sagehorn
Mr. Samuel Thomas Schulenberg
Mr. Carter Andrew Schulz
Mr. Cameron Jeffrey Sjolander
Mr. Phillip Myers Slack
Mr. Francis John Smith
Mr. Quentin Burdette Sommers
Mr. Aaron Christian Squires
Mr. Kevin Ryan Starr
Mr. Nathan Andrew Stefaniak
Mr. Jackson George Strohmeyer
Mr. Owen Douglas Sutherland
Mr. Bjorn Erik Swanson
Mr. Zane Jeffrey Taylor
Mr. Paul Thanel
Mr. Matthew Anthony Vannelli
Mr. Mitchell Wanous
Mr. James Gilbert Warrick
Mr. Jack Fitzgerald Wiles
Mr. Justin Benjamin Wolk
Mr. Alec James Wosepka
Mr. Peter Joseph Zindler