Zeta Omega-University of Louisiana-Lafayette

Mr. Logan Michael Anderson
Mr. Zachary Ashworth
Mr. Brennan Matthew Babin
Mr. Stanley Wade Baham
Mr. Blake Thomas Barker
Mr. Max Andrus Berendson
Mr. Beau Weston Blanchard
Mr. Andrew Paul Boulware
Mr. Robert Fitzgerlad Boykin Jr.
Mr. Beau Russell Callais
Mr. Jessie Carter
Mr. Collin Collinsworth
Mr. Cameron Joseph Constantin
Mr. Austin Lane Cook
Mr. Collin Scott Delhom
External Vice President
Mr. Evan Martial Delhom
Mr. Peyton Matthew Dennis
Mr. Kaleb James Derouen
Secretary
Mr. Dylan Joseph Desormeaux
Mr. Coby Ray Deville
Mr. Jestan Gage Deville
Mr. Doyle Patrick Donaldson II
House Manager
Mr. Josh Joseph Doussan
Mr. Noah Nicholas Duhon
Mr. Kyle Christopher Dupre
Mr. Jordan Michil Durand
Mr. Skylar Edwards
Mr. Bailey Michael Ellis
Mr. Colin Paul Faulk
Mr. Grayson Richard Foreman
Mr. Bryan Michael Gabb
Mr. Juan Jose Gallardo
Mr. Gabriel Antonio Garcia
Treasurer
Mr. Gavin Joseph Gaughf
Mr. Jack Caldwell Gentry
Mr. Roman Glancey
Mr. Derek Lee Gremillion
Mr. Koi Anthony Guidry
Sergeant at Arms
Mr. Brent Guilbeau
Mr. Peyton Joseph Hancock
Mr. Trevor Justin Hand
Mr. Cullan Elliott Hartzog
Mr. Marlon Trevon Hawkins
Mr. Brooks Gabriel Hebert
Mr. Dylan Howard Hezeau
Mr. Khanh Duy Hoang
Mr. Nikolas Edward Holt
Mr. Luke Borel Hoover
Mr. Nylan Aurye Hossley
Mr. Jacob Cole Jackson
Mr. Kyle Patrick Johnson
Mr. Kobe Denray Joiner
Mr. Rylan Richard King
Mr. Lucky Bounlai Kittikoune
Mr. Holden Christopher Landry
Mr. Trent Phillip LeBlanc
Internal Vice President
Mr. Jacob Antione LeCompte III
Mr. Micheal Vincent-Shelton Leone
Mr. Garrett Christian Levine
Mr. Jansen Jude Lormand
Mr. Ty Joseph Magnon
Mr. Nicholas Anthony Mantia
Mr. Timothy Laine Marks
Mr. Drew Charles Matherne
TPE_VP of Membership Development
Mr. Brendan Christopher McClelland
Mr. Jordan Blake McGee
Mr. Charles Allen McGoey
Mr. Gage Meaux
Mr. Archie Gerard Metoyer Jr
Mr. McKinley Lynch Meyer
Mr. Sidney John Mitchell
Mr. Alexander Moreau
Mr. Joshua Blake Mouton
Mr. Martin Odell Nehlig Jr.
Mr. Sedrick Christian Peck
Mr. Jose Alberto Pedroza
Mr. Phiraphong Smith Pongsanit
Mr. Jonathan Howard Potter
Mr. Logan Jace Quebedeaux
Recruitment Chairman
Mr. Gabriel Rangel
Mr. Jonathan Thomas Ratcliff
President
Mr. Cameron Drake Rieger
Mr. Elijah Lemuel Rivers
Mr. Markel Christopher Rudison
Mr. Collin Scott Saxon
Mr. Benjamin Jacob Sharpe
Mr. David James Sherwood
Mr. Justin Michael Sims
Mr. Hunter Christian Smith
Mr. Hunter David Sonnier
Mr. Donald Clay Stigall
Mr. Ashlund Cross Thibodeaux
Mr. Beau Michael Tregre
Mr. Noah Chene Verret
Mr. Raymond Paul Walters III
Mr. Dominic Reed Walton
Mr. Hunter Gregory Webb
Mr. Ian Weimer
Mr. Timothy Ethan Whiddon
Mr. Tyriek DeMonde Wilson
Mr. Kobi Sterling Woodruff
Mr. Jaise Derik Young