Iota Sigma-James Madison University

Mr. Adrian Enrique Araque
Mr. William Peter Barth
Mr. Jackson Boehman
Mr. Nick Bonomo
Mr. Timmy William Boyko
Mr. Aidan Michael Bretzel
Mr. John Anthony Brown
Mr. Wilson Jordan Brown
Mr. Jonathan Peter Brownbill
Mr. Vincent Frank Cerminara
Mr. Matthew Richard Chamberlain
Mr. Brett John Chappell
Mr. Andrew James Ciampini
Mr. Ryan Cicchiello
Mr. Hunter Collier
Mr. Bradley Heim Correia
Mr. Edward John Cottage II
Mr. Cameron Maurice Cotter
Mr. Dillon John Dalition
Mr. Colin Daly
Mr. Evan Michael Davitch
Mr. Pat DeLaney
Health and Safety Officer
Mr. Nick J DeRienzo
Mr. Daniel Joseph Donoghue
Mr. Nicolas Allessandro Ducceschi
Mr. Declan Hargrove Ellis
Mr. Robert Anthony Esti
Mr. Danny Christopher Fagan
Mr. Michael Robert Fagan
Mr. Chase Farrell
Mr. John Paul Freeman
Mr. Justin Gregory Gallo
Mr. Jack Ganser
Mr. Grayson Burdett George
Mr. Devon Alexander Goldsby
Mr. Bryan Matthew Goldstein
Mr. Jordan Tyler Graves
Mr. Andrew Greenawalt
Mr. Matt Grillo
President
Mr. Michael Gutierrez
Treasurer
Mr. Emilio Domenico Inchiappa
Internal Vice President
Mr. Tikhon Ivanov
Mr. Casey Rice Johnson
Mr. Aaron Tae Kim
Mr. Mickey Kumbi
Mr. Ethan Lee Lankford
Mr. Chris Lassiter
Mr. Jonathan Andrew Latrash
Athletics Chairman
Mr. Marcus Daniel Leonard
Mr. Samuel Jospeph Lipsmeyer
Mr. Benjamin Michael Logan
Mr. Dylan Christopher Mason
Mr. Nick McIntyre
Mr. Conor McNicholl
Mr. Benjamin Joseph Mello
Mr. Alex Kyong-Snyder Min
Mr. Matt Stephen Molthen
Mr. Cayhan Jefferson Movaghari
Mr. Scott Wesley Musselwhite
Mr. Alexander Lawrence Nunez
Mr. Riley O'Buck
Mr. Mohamed Aiman Omer
Mr. Nick Ostrander
Mr. Jonathan Pulitano
TPE_VP of Membership Development
Mr. Jordan Raines
Mr. Brendan Tyler Ratkovich
Mr. Leith Rayes
Mr. Peter Alexander Rubeiz
Mr. John Patrick Scanlon
Mr. Matthew Wagner Schaab
Secretary
Mr. Christian Michael Scully
Mr. Daniel Scully
Mr. Weston Constantine Simonides
Mr. Daniel Chookbok Smith
Mr. Kamren Snell
Mr. Jonathan Sperling
Mr. Thomas John Sudora
Mr. Joseph Sullivan
Mr. Tad Charles Szalay
Mr. Joshua Robert Taylor
Mr. Andrew Tessier
Mr. Daniel Toth
Mr. Blake Trace
Mr. Christian Carl Trefz
Mr. Kevin Trefz
Mr. Dylan James Vetter
Mr. Michael John Walker Jr
Mr. Samuel Alton Walters
Mr. William Matthew Weems
Mr. John Reed Wernicki
Mr. Chandler David Wilder
Mr. Kyle Russell Wolff
Sergeant at Arms
Mr. Justin M Woodrum
Mr. Zachary Carl Yaglou
Mr. David Austin Zatarain