Lambda Zeta-Drexel University

Mr. Luka Abutidze
Secretary
Mr. Nicholas Alfano
Mr. Matthew Jason Anderson
Mr. Brandon Marc Aronoff
Mr. Harry Bach
Mr. Brandon Joseph Belen
Mr. Lucas Joseph Bongarzone
Mr. Antonio Bortone
Brotherhood Chairman
Mr. Chuck Breischaft
Mr. Ronald C Buck Jr
Mr. Brandon Anthony Burg
Mr. Francis Allen Byrd III
Mr. Derek Campbell
Mr. Melvin Felo Castro
Mr. Zack Cataline
TPE_Fraternity Leader Educator
Campus Involvement Chairman
Mr. Corey Cavaliere
Mr. Sean Chase
External Vice President
Mr. Cole Checkoff
Assistant Treasurer
Mr. Timothy Chenoweth
Mr. Anthony Cirelli
TPE_New Member Educator
Mr. Azlan J Cobb
Mr. Jack Dillion Costanzo
Mr. Tyler Patrick Coughlin
Mr. Robert Critelli
Mr. Kevin Davis
Mr. Joshua Diep
Mr. Joseph DiMarco
Mr. Benjamin Dougherty
Mr. Nikola Drobnjak
Mr. Arvin Duran
Recruitment Chairman
Mr. Chazz Thomas Finnigan
Mr. Dan Michael Fitzgerald
Mr. Patrick Foley
Community Service Chairman
Mr. Eric Furey
Mr. Thomas Gillin
Mr. Mitchell Graessle
Mr. Jake Gross
Mr. John Alexander Grossi
Mr. Tyler John Haas
Mr. Jeremy Bradley Hall
Mr. Tyler Jacob Hall
President
Mr. Jack Hammill
Alumni Relations Chairman
Mr. Jacob Haslach
TPE_Chapter Events/Speakers Coordinator
Mr. Zachary Hiller
Mr. Sam Rouke Homler
Mr. Kevin Patrick Jennings
Mr. Marc Richard Jordine
Mr. Aditya Kalvani
Public Relations Chairman
Mr. Jonathan Thomas Kaufman
Mr. Daniel Joseph Kinsinger
Mr. Joseph Kinsinger
Mr. Joseph Korger
Internal Vice President
Mr. Dominic Laib
Mr. Owen Michael Leber
Historian
Mr. Blake Edward Logan
Mr. Jake Ausitn Maroney
Mr. Wyatt Martin
Mr. Avery Oscar Maudlin
Fundraising Chairman
Mr. Alexander John Arthur Midouhas
Mr. Christian Andrew Miller
Mr. Thomas Mulry
Scholarship Chairman
Mr. Moreno Ndini
Mr. Gregory Nestler
Mr. Matt Nestler
TPE_VP of Membership Development
TPE_Community Leader Educator
Mr. Joseph Daniel Nicolosi
Mr. Rocco Ordille
Mr. James Pagliaccetti
Mr. Dylan Jake Paikin
Mr. Jason Pappas
Mr. Raj Patel
TPE_Brother Leader Educator
Mr. Taran Pathak
Mr. Matthew Joseph Pereira
Mr. Paul Petrongolo
Sergeant at Arms
Mr. William Puppo
Mr. Christopher Reed
Mr. Jared Reichl
Mr. Zach Aaron Robins
Mr. Charles Rossino
Mr. Michael Seaman
Mr. Lucas MacKinnon Shippee
Mr. Drew Cole Short
Mr. Jaskirat Singh
Mr. Colin Smith
Mr. Justin Smith
Mr. Jonathon Michael Tavares
Mr. Frank Thomas Tumminello
House Manager
Athletics Chairman
Mr. Robert Scott Vanleer Jr.
Health and Safety Officer
Mr. Ryan Michael Weeks
Mr. Vincent Werkle
Mr. Nick Whalen
Mr. Timothy James White
Mr. Jack Andrew Withum
Mr. Dylan Michael Zeller
Treasurer
Webmaster
Mr. Christian Zera
Mr. Tyr Zong
Mr. David R. Zonies