Mu-University of Tulsa

Mr. Steven Mark Aston
Mr. Weston William Baker
Assistant Purser
Mr. Connor Joseph Bennett
Mr. Michael Christian Blackshear
Mr. Hunter David Boone
Mr. Zach Charles Brandeburg
Mr. Ryan Wesley Bray
Mr. Cameron David Chamberlain
Mr. Garrett Ryan Chase
Mr. Sam McPherson Christensen
Number III
Mr. Andy Ty Cox
Mr. Adams Beal Davenport
Mr. Guilherme Lopes De Almeida
Mr. Jeffrey Reese DeGasperi
Mr. Ryan Michael Dittoe
Mr. George Nolley Enterline
Mr. Diego Espinosa Valdez
Mr. Tyler Corrington Fike
Mr. Winchell Woods Gallardo
Number I
Crusade Commander
Mr. John Connor Hagen
Mr. Andrew Joseph Hanson
Mr. Hunter Kane Hart
Number IX
Mr. Kristopher Lee Hildebrand
Mr. Dominic James Himich
Mr. Jackson Chance Holtgraves
Mr. Ammar Matthew Hudefi
Mr. Abdelkareem Ismail Ihmeidan
Mr. Jacob Michael Kay
Mr. Daesung Joseph Kim
Mr. Dallas James Kincaid
Mr. Ethan Lawrence Knapp
Mr. Enoch Jin-Chyan Li
Mr. Trevor Aldrich Lieder
Mr. Austin Alain Lignieres
Mr. Luc Christian Lignieres
Mr. Alex Michael Long
Number VII
Phase II Commander
COH Commander
Mr. Cameron Lee Lundberg
Number VIII
Mr. Andrew Reynolds Mangan
Phase III Commander
Mr. Luke Thomas Mangan
Mr. Jacob Edward Martinez
Number VI
Mr. Parker Alan Mauzey
Mr. Griffin Patrick McBride
Mr. Christopher James McGurk
Mr. William Riley McNay
Mr. Jackson Childs Merchant
Mr. David Moore Montgomery
Mr. Mason Robert Mulry
Mr. Garett Lane Ozmer
Mr. Weston Bane Phillips
Number V
Mr. Lucas Andrew Pickett
Mr. Drew Port
Mr. Austin Gareth Porter
Number II
Phase I Commander
Mr. Eric Exavier Quiroz
Number IV
Mr. John Russell Rahal
Mr. Kyle Chandler Reamer
Mr. Dax William Russell
Mr. Trenton Edward Rutherford
Mr. Theodore James Schloss
Mr. Christopher Douglas Scott
Mr. Jordan Daniel Sosa
Phase IV Commander
Mr. Ryan Samuel Still
Mr. Tianyi - Sun
Mr. Justin Cheng-Hsuan Sung
Mr. Shuyu Tian
Mr. Alexander James Token
Mr. Marinus John Van Heel
Mr. Holden Luke Walters
Mr. Reid Samuel Walters
Mr. Cody Lewis Watson
Project Outreach Chairman
Mr. Andrew Joseph Zehentner
Mr. Joban Agustin Zepeda