Nu-Auburn University

Mr. Samuel Martin Adams
Mr. Andrew Harold Armstrong, Jr.
Mr. Cullen Lawton Armstrong, Jr.
Mr. Mitchell Brogden Armstrong
Mr. Peden Richards Arnold
Mr. Jay Back
Mr. Andrew Philip Bell, Jr.
Number I
Mr. Daniel Phillips Bethea
Mr. Edward Parker Bethea, Jr
Mr. Greyson Aaron Bethune
Mr. Hamilton Stenson Biggs
Mr. Harrison Steven Biggs
Mr. Joseph Spurgeon Bird
Number IX
Mr. Jack James Biser
Mr. James Davis Bishop
Mr. Campbell Reeves Blake
Mr. Dane William Block, Jr.
Mr. William Lawson Borden
Mr. William Reese Bowles
Mr. Charles Cameron Boyd
Mr. Robert Lisle Bratton, Jr.
Mr. James Hampton Briley
Mr. William Lynn Brooks, IV
Mr. Christopher Stephen Brown
Mr. Frank McKee Brown
Mr. Michael Louis Brown
Mr. William Webster Brown
Mr. William Howard Burton
Mr. Philip Carter Burwell, Jr.
Mr. Conner Russell Bussman
Number II
Mr. John Daniel William Campbell
Mr. Stephen Reid Chandler
Mr. Alfred Ernest Cheatham, III
Mr. Charles Luke Cobb, II
Mr. Allen Glenn Coleman
Mr. Joseph Everett Connor
Mr. Matthew Hill Cook
Mr. Tanner Scott Corley
Mr. Anthony Vincent Costanza
Mr. Bradford Sprouse Cummings
Mr. Andrew Clayton Cunningham
Mr. Matthew Frederick Dance
Mr. John Palmer Darnall, V
Mr. Tanner Alexander Dean
Mr. Lawson Gere Dement
Mr. John Rush Denson
Mr. Christopher Luke Denton
Mr. Nicholas Jett Diller
Mr. Harry Pemberton Dunavant
Mr. Michael Ryan Eckard
Mr. Sutton Mcguire Eggena
Mr. Wright Cadwell Eggena
Mr. William Carson Estes
Mr. John Moore Ethridge
Mr. Steuart Adair Evans, 3
Mr. Charles Conlon Farmer
Mr. Cason Moore Fisher
Mr. Jacob Woollen Fitts
Mr. Micah Ashton Fowler
Mr. Phelps Cooper Gambill
Mr. Joshua Reynolds Garrard
Mr. Andrew Finley Gosch, Jr.
Mr. Joseph Cole Greco
Mr. Marshall Colley Griffin
Mr. Jackson Franklin Harbarger
Mr. Jack Wilson Harris, III
Mr. Christopher Reid Haughton
Mr. Alexander Ward Hayslip
Mr. Christopher Cade Hedden
Mr. Mitchell Sims Henry
Mr. Pelham Hugh Henry, IV
Mr. Richard Braddock Hill, III
Mr. James Christopher Hines, Jr.
Mr. Spencer Thomas Hinson
Mr. James Henry Hitt
Mr. William Carroll Hixson
Mr. James Hurt Holladay
Mr. Benjamin Hines Holt
Mr. Samuel Neill Hudson
Number VII
Mr. William Howard Hull
Mr. Gary Kenneth Hunter
Mr. Marcus Allen Ivester, Jr
Mr. Parker Robert James
Mr. Austin Howell Johnson
Mr. Cole Whitaker Johnson
Mr. Joseph Walker Johnson
Mr. Benjamin Brown Jones
Mr. Walker Ashton Jones
Mr. John M Kelly
Mr. Robert Daniel Kesterton
Mr. David Elsworth Kirkpatrick
Mr. Jack Thomas Kratzenberg
Mr. Jack Andrew Kreger
Mr. Edmund Prescott Kuhlke, III
Mr. Hunter Drew Langham
Mr. Bradford Wheeler Layton
Mr. Hollis Wright Ledbetter
Mr. Matthew Craven Ledbetter
Mr. Robert Harbin Ledbetter
Number V
Mr. Michael Patrick Lee
Number III
Mr. Samuel Tilden Lidikay
Mr. Jaren Watt Lockridge
Mr. Charles Davis Logan
Mr. Barry McCowen Major, Jr.
Mr. Benjamin Daniel Martin
Mr. James Benjamin Massey, IV
Mr. Perry Daniel Matthews
Mr. Edwin Brooks May
Mr. James Austin Maynard
Mr. Alexander Steele McClellan
Mr. Drew Michael McCormack
Mr. Duncan Hunter McGinn
Mr. Phillip George Mckenzie
Mr. Braxton Beau Meadows
Mr. Joseph Jackson Meadows
Mr. Robert James Minor
Mr. Thomas Walker Minor
Mr. Henry James Mitchell
Mr. Ryan Collins Monette
Mr. William Reeves Monroe
Mr. Martin Lee Moore
Mr. Raymon Huston Morring, III
Mr. Clayton Pennfield Muller
Mr. Robert William Muschamp
Mr. James Fuller Neil
Number VI
Assistant Number VI
Mr. Culver McDuffie Norred
Mr. George Wilbur Norrell, Jr
Mr. William Alton Nutter
Mr. Devon Kennedy O'Donnell
Mr. Dylan John O'Donnell
Mr. John Patrick O'Keefe
Mr. George Caton Oswalt
Mr. William Thomas Ozmint
Mr. William Alton Padgett
Mr. Cameron Michael Parker
Mr. Middleton Albert Parker, III
Mr. Samuel Andrew Parker
Mr. Spencer Chase Parker
Mr. Charles Andrews Pease
Mr. Jack Flournoy Pease, f
Mr. Charles Ellis Penuel, Jr.
Mr. William Jackson Perkins
Mr. Grant Gerald Peterson
Mr. John David Phillips
Mr. James Rees Pickel
Mr. Brodie Bucato Poe
Mr. Marshall Texal Powell
Mr. Gavin Primm Primm
Mr. Lamar Travis Rabren
Mr. William Dewey Reaves, III
Mr. Patrick Blaise Rehm
Mr. John Edward Renfroe
Mr. Joseph Dylan Rice
Mr. John Robert Riehl
Mr. Kenneth Thomas Roberts, Jr
Number VIII
Mr. Gregory Kyle Robertson
Mr. William Thomas Rosenstiel
Mr. Brian Gregory Roth, Jr
Mr. Stephen Bennett Rutledge
Mr. William Clark Sahlie
Mr. Jackson Brooks Samples
Mr. Weston Davis Savoy
Mr. Wilhelmus Johan Schaffers
Mr. Gamble Gadsen Shadday
Mr. John Brennan Sharp
Mr. Richard Mark Shepherd, Jr.
Mr. William Lucas Silver
Mr. Carson Payne Slagle
Mr. Adam Jameson Smith
Mr. Ralston Everett Smith
Mr. Wilson Bradley Smith
Mr. Frederick William Snyder
Mr. Robert Gordon Sorrell, Jr
Mr. Wilson Bradley Steward
Mr. John Russell Svensen
Mr. Robert Shane Svensen, II
Mr. Joseph Clayton Taylor
Mr. John Philip Thayer, III
Mr. James Davis Thompson
Mr. Sidney Warren Thompson
Mr. Benjamin Reagan Tillery
Mr. Nicolas Stuart Tomlinson
Mr. Ryan Franklin Trimble
Mr. Charles Hibbett Trotman
Mr. Richard Dale Valentini, III
Mr. Blakely Hanes Voltz, Jr
Mr. Harrison Lee Wachtler
Mr. Michael Johnson Walraven
Mr. Harper Lawrence Ward
Mr. Kyle Patterson Ware, Jr.
Mr. Casey James White
Mr. Shelby Lee White
Mr. John Miller Whittelsey
Mr. John Watson Wildman
Mr. James Kennedy Williams
Mr. Conner Andrew Wilson
Mr. Preston Irwin Wise
Number IV
Mr. Walker Pelham Wise
Mr. James Foster Wofford
Mr. Bailey Davis Womack
Mr. Richard Garrett Yarmowich
Mr. Brandon Cale Young
Mr. Matthew William Young